אודות

חברת קיי.טסורו דיזיין בע”מ (K.TESORO DESIGN) משווקת בבלעדיות בישראל ובנוסף משווקת ברחבי העולם מותגי יוקרה איטלקיים של ייצור רהיטים, שיפוץ ועיצוב בתי מלון. קיי.טסורו דיזיין בע”מ מהווה חנות בסגנון “ONE STOP SHOP” לכל סוגי הריהוט ואפשרויות השיפוץ לבתי מלון, לרבות מוצרי שיש, טקסטיל תאורה, והכל ברמת העבודה והגימור הגבוהות ביותר בעולם.

החברה נוסדה על ידי איש העסקים אילן קצ’נס, שזיהה את הצורך והדרישה ואיחד בין כלכלת איטליה היצרנית שידעה משברים וקשיים, לבין בתי המלון בארץ, שתרו אחר ספקי ריהוט באיכות ואמינות גבוהה. לטובת העניין, קצ’נס בחר להקים בהשקעה גבוהה אולם תצוגה מפואר בבית הטקסטיל  הוותיק בתל אביב, אשר עוצב כטרקלין עסקי בבית מלון, ומטרתו לאפשר למעצבי פנים, לבעלי מלונות ולארכיטקטים, להגיע ולהתרשם מהתוצרת האיטלקית באופן בלתי אמצעי.

קיי.טסורו דיזיין בע”מ מספקת פתרונות עיצוב מובילים לבתי מלון, בנייני משרדים ומתחמי יוקרה מסוגים שונים, אשר מעוניינים בריהוט ועיצוב איטלקי מכל סוג, ומאפשרת לבחור את העיצוב ממבחר רחב ומגוון של סגנונות ואפשרויות. עד שנוסדה, הרבו בתי המלון בישראל להסתפק בעיקר בריהוט תוצרת סין או טורקיה. כיום עומדת בפני בתי מלון בישראל אפשרויות עיצוב וריהוט בסטנדרט גבוה יותר עם שיק איטלקי. קיי.טסורו דיזיין בע”מ מאפשרת ללקוח להפוך חלום עיצובי למציאות, וליצור את המראה עליו הוא חלם, תוך הקפדה על שירות אדיב ואיכות ללא פשרות.

קיי.טסורו דיזיין בע”מ פורסת עבור לקוחותיה מגוון של מותגי על יוקרתיים לריהוט מאיטליה. כל המותגים עמם עובדת החברה הם מותגים מובילים ברמה עולמית, עם ותק של עשרות שנים בייצור רהיטים, כאשר כל מותג מוביל ומתמחה בנישה מסוימת הקשורה לעיצוב. קיי.טסורו דיזיין בע”מ מתגאה באיכות, חדשנות והיכולת למנף צוות שלם על מנת למיין אפילו את ההיבטים השוליים של הפרויקט, על מנת לייצר מוצר איכותי.