בשנים הקרובות יחל בישראל תהליך” דירוג הכוכבים” לפי הקריטריונים הבינלאומיים לדירוג מלונות.  בישראל, להבדיל ממדינות העולם, שיטת דירוג הכוכבים הייתה פרוצה לחלוטין עד היום, וכל בעל מלון היה יכול לקבוע ולדרג את בית המלון שלו לפי הבנתו, שהיא לרוב הייתה מאד סובייקטיבית, וזה בלשון המעטה. מצב זה יצר חוסר אחידות במלונות בישראל, וצצו להם מלונות 5 כוכבים בכל הארץ, כאשר במקרה הטוב, חלק ניכר מהם זכאי ל-3 כוכבים לכל היותר.

נושא זה צפוי לעבור שינוי בקרוב מאד, כאשר משרד התיירות יחיל דירוג אחיד בענף. משרד התיירות בחר בחברת Ennemoser Wirtschaftsberatung GmbH האוסטרית, לה ניסיון של עשרות שנים בדירוג מלונות ברחבי העולם. שיטת הדירוג שהוסכם עליה היא שיטת Hotelstars, אשר עברה התאמה למלונות בישראל. השיטה כוללת 270 קריטריונים לבדיקת בית המלון (מתוכם 140 הם סעיפי חובה).

טרם התחלת השלב המעשי של הדירוג, דהיינו, סיקור ובדיקה של המלונות, בעלי המלונות ירצו לשדרג ולשפץ את החללים והחדרים, על מנת להשתפר בדירוג הכוכבים. אולם במלונות רבים יש חשש מן התהליך והפרוצדורה הכרוכים בשדרוג המלון, קרי התנהלות ותיאום מול ספקים שונים של ריהוט, שיש, תאורה וכדומה. כמו כן, בתי מלון שרוצים להשתדרג מבחינה עיצובית, מעדיפים לקנות דברים תוצרת חו”ל ברמה גבוהה, אולם אין אפשרות לראות את הדברים בעין, מבלי לטוס עד לספק במיוחד ולראות תצוגה ולבדוק את איכות חומרי הגלם באופן בלתי אמצעי.

פתרון אפשרי למצב הוא חברת קיי. טסורו (K.Tesoro Design). קיי טסורו, היא חברה לייבוא ריהוט מכל הסוגים מיצרני ריהוט מובחרים ומובילים היישר מאיטליה, ומציגה הכל באולם תצוגה בבית הטקסטיל בתל אביב (רחוב יחזקאל קוייפמן 2 בית הטקסטיל קומה 17). החברה מייצגת יצרנים מובילים מאיטליה באופן בלעדי, כאשר כל הספקים מומחים בייצור על פי הזמנה אישית ועיצוב ייחודי למלונות – מריהוט ועד חפצי אומנות, מגופי תאורה ועד חיפוי קירות הפנים, מבניית דלפק קבלה הבנוי כולו משיש מרהיב, ועד בחירת הבדים שעל הכסאות במסעדת המלון.

על מנת לבנות עבור המעצבים והמלונאים One Stop Shop, כלומר חנות של “הכל במקום אחד”, נדרש ידע עצום וניסיון של שנים בתחום המלונאות. כאן בא לידי ביטוי היתרון של קיי. טסורו. בכך חברת קיי. טסורו, נותנת מענה למעצב ולמלונאי גם יחד, תוך הבנה לעומק של מכלול הצרכים, מה שמייצר פרויקט בעל חזות מרשימה שתופסת את העין והנפש. על ידי פנייה לשירותיה של קיי. טסורו, ניתן להגיע לתמונה עיצובית כוללת, וברמה הכי גבוהה שיש, תוך התרשמות מן החומרים ואמינות הרהיטים באופן ישיר.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *